החלקה משקמת על בסיס קראטין- גם יופי וגם בריאות

סובלות משיער שרוף, מפוצל וחסר ברק? שיערכן יבש, דק ונשבר? חולמות על שיער זוהר ומבריק? אתן מוזמנות אל סטודיו STRAIGHT. אומן השיער, עידן אפריאט ידע איך לשקם כל סוג שיער באמצעות החלקה משקמת. החלקת שיער משקמת אינה נועדה רק להחלקת השיער אלא בעיקר לשיקום השיער ולהבראתו. בעקבות הטיפול שיערכם ישוב ליופיו הטבעי ויהיה מלא חיים ומלא ברק.

החלקה משקמת – תנו לנו עזור לכן

שיער יבש הוא שיער בעל לחות נמוכה. על שכבת השיער החיצונית, הנקראת קוטיקולה השערה, מוטל התפקיד לשמור על כמות המים והלחות בשיער. כאשר השכבה החיצונית הרוסה, השיער יהיה יבש וייראה חסר ברק, קשה לסירוק בעל קשרים ונשבר בקלות. מחסור בוויטמינים, מזון לא בריא, טיפול לא נכון בשיער, טיפולים בחומרים כימיים כמו, גוונים, צביעה, החלקות רבות, חשיפה מרובה לשמש ועוד פוגעים בשיער הראש.

ההחלקה משקמת מבית סטודיו STRAIGHT שונה מהחלקות אחרות. בסטודיו STRAIGHT פותחה נוסחה מיוחדת ובלעדית. ההחלקה המשקמת משנה את מראה השיער, אך לא את המבנה. היא אינה מחליקה את השיער, היא מורידה את הנפח, מעצבת את השיער ובעיקר מבריאה ומשקמת כל סוג שיער. החלקה טבעית מבית STRAIGHT נותנת מענה ברמה גבוהה לכל שיער הרוס ופגום.

החלקה משקמת מבית סטודיו STRAIGHT היא פרי פיתוח מיוחד מבית STRAIGHT. זוהי החלקה בלעדית המבוצעת רק אצלנו. החלקה על בסיס קראטין באמצעות הנוסחה המיוחדת של סטודיו STRAIGHT היא הדרך הטובה ביותר לחידוש ולשיקום כל שיער.

לא כל החלקה משקמת אכן משקמת את השיער. כדי לשקם את השיער יש צורך בנוסחה מיוחדת ובאיש מקצוע מיומן. עידן אפריאט מסטודיו STRAIGHT הוא האיש המתאים. עידן אפריאט אינו ספר ככל הספרים, הוא אמן שיער המתמחה בשיקום שיער. אל תתפשרו על הטובים ביותר. מינון לא נכון של החומרים, ניסיון מועט של המעצב, שימוש בחומרי החלקה לא איכותיים, כל אלו ועוד עלולים להזיק לשיער במקום לשקם אותו.

צוות העובדים המקצועי והמנוסה בסטודיו STRAIGHT משתמש בחומרים הטובים ביותר מבית יוקו סיסטם. הנוסחה הטכנולוגית החדישה, קרטין, החומרים האיכותיים, הניסיון רב השנים, הסבלנות והיחס האישי החם, הפכו את הסטודיו למוביל בתחום של החלקת שיער משקמת.

קשה להאמין?? מאות לקוחות מרוצות מעידות על התוצאות הנפלאות. בואו והצטרפו גם אתן אל ההצלחה. צרו קשר היום וכבר מחר תיהנו משיער מבריק, מלא חיים ומלא ברק. אנו בסטודיו STRAIGHT ממתינים לכן.

Comments are closed.