החלקת סברה / קליאופטרה – למראה אקזוטי וזוהר

החלקת סברה נקראת גם החלקת קליאופטרה. החלקת קליאופטרה מזכירה את קליאופטרה מלכת מצרים שהייתה מפורסמת בשערה הארוך והשחור, בניגוד לבנות מצרים שהתאפיינו בשיער גלי ומתולתל. החלקת שיער סברה מעניקה לכל אחת את המראה המיוחד והאקזוטי של מלכת מצרים.

החלקת קליאופטרה – שישה דברים שחשוב לדעת

סטודיוSTRAIGHT הנמצא בנמל תל אביב מבצע את כל סוגי ההחלקות. עידן אפריאט, אומן השיער, אינו מעצב שיער ככל המעצבים. עידן הוא אומן המתמחה בהחלקות שיער, בכל החלקה יפנית ובשיקום השיער. צוות העובדים המיומן והמקצועי העובד בסטודיוSTRAIGHT יאבחן את סוג שיערך ויציע לך את ההחלקה המתאימה ביותר. בואי להתייעצות, אולי החלקת סברה היא ההחלקה המתאימה לשיערך!!

החלקת קליאופטרה שונה מכל החלקה אחרת. היא אינה רק מחליקה את השיער אלא גם צובעת אותו. בניגוד להחלקות השונות, כמו למשל החלקה יפנית, אשר רק משנות את מבנה השיער וגורמות לו להיראות חלק וזוהר, החלקת סברה גם צובעת את השיער. שיער שעבר החלקה סברה ייראה זוהר, מלא ברק וצבעו יהיה תמיד שחור.

החלקה סברה נעשית רק בחומרים טבעיים העשויים מתערובת של צמחים. אם את אלרגית או רגישה לחומרים כימיים, זו ההחלקה המתאימה לך.

החלקת קליאופטרה אינה נמשכת זמן רב, אין בה חימום ואין בה שלבים רבים. במשך כעשרים דקות מורחים את החומר על ראש הלקוחה ולאחר מריחת החומר יש להמתין כשתיים עשרה שעות. ככל שזמן ההמתנה ארוך יותר, כך התוצאות טובות יותר. אין צורך להמתין במספרה במשך השעות הרבות, את שטיפת החומר אפשר לעשות לבד בבית.

חומרי ההחלקה אינם חודרים לתוך השערה אלא מצפים אותה. לעתים, לאחר ההחלקה שיער הראש ייעשה כבד יותר. זו הסיבה שהחלקת סברה אינה מתאימה לבעלות שיער דק ועדין .

ברוב הפעמים לאחר החלקת סברה אי אפשר לצבוע את השיער לצבע אחר או לעשות גוונים. רק אומן שיער מומחה להחלקות ולשיקום יוכל, במקרים מיוחדים, לנסות לשנות את צבע השיער. אל תתפתי להצעות שונות ואל תפקירי את שערך בידיים לא מקצועיות. עידן אפריאט מסטודיוSTRAIGHT הוא אומן החלקות בעל שם עולמי ומוניטין רב. תני לאיש המקצוע המומחה לטפל בשערך. התקשרי עוד היום. אנו בסטודיוSTRAIGHT ממתינים לך, שמחים לעזור.

Comments are closed.